UA
RU
067-443-58-24 067-443-58-26 097-843-43-43
Написати нам
Компанія «ПОБЕДИТ»
Надійний постачальник доступної та якісної техніки!

Про нас

                                                                                  Торговий Дім "ПОБЕДІТ"

Компанія-імпортер однойменної торгової марки "ПОБЕДІТ" -лінія техніки для справжнього господаря.

Ми є комплексним підприємством, основна мета якого поставки доступної, недорогої, а, головне якісної техніки споживачеві.

У нашій компанії організовані сучасне виробництво, технологічне проектування і дослідження при постійній перевірці якості.

Ми виробляємо і імпортуємо в Україну грунтообробну сільгосптехніку дизельні та бензинові мотоблоки потужністю від 7 до 12 к.с., мінітрактори потужністю від 12до 24 к.с., силову техніку (бензинові генератори, мотопомпи, двигуни, дизельні генератори), зарядне обладнання ( зарядні та пускозарядні пристрої), зварювальне обладнання (інвертори зварювальні та трансформатори зварювальні), повітряні компресори, електро та акумуляторний інструмент (мережеві та акумуляторні шуруповерти) .Також ми завжди стежимо, щоб ви могли отримувати якісне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Наші заводи знаходяться в різних провінціях неосяжної країни Кітай.Каждий рік наша компанія інвестує дедалі більше коштів у виробничі потужності своїх підприємств для поліпшення якості нашої продукціі.Всі наші підприємства оснащені новими високопродуктивними складальними лініями, випробувальними комплексами з тестовими лабораторіями.

Для фахівців нашої компанії не існує нерозв'язних проблем.Профессіоналізм дозволяє нам легко справлятися навіть з найважчими завданнями. Ми постійно підвищуємо планку, дбаючи про якість послуг, пропонованих нашим клієнтам ,враховуємо побажання потенційних споживачів.

Торговий Дім "ПОБЕДІТ" пропонує своїм клієнтам максимально вигідні умови придбання надійної техніки. Увійшовши до числа наших партнерів, ви отримуєте гарантію стабільності, яка стане запорукою вашого успіху в бізнесі!

 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: